کاشت مو به روش BHT

درکاشت مو به روش BHT  از موی بدن فرد بیمار استفاده می شود و کاشت مو انجام می شود. این روش برای افرادی پیشنهاد می شود که دارای بانک موی محدود هستند و یا ژن طاسی شدید دارند و نمیتوانند از موهای پشت سر خود استفاده کنند و یا بانک موی آنها محدود است و برای تراکم بیشتر از موی بدن فرد مورد نظر استفاده می شود و اولین گزینه ی پیشنهادی موهای قفسه ی سینه است و گزینه های دیگر می تواد از دست و پاهای بیمار استفاده کرد .

در کاشت مو به روش BHT ناحیه های اهدا کننده بانک مو عبارتند از :  ریش ، سینه ، کمر ، پاها، دست ها ، و قفسه ی سینه نام برده می شود در ابتدا مو های ناحیه اهدا کننده را کوتاه کرده و بی حسی مو ضعی به محل تزریق می شود.

کاشت مو به روش BHT
کاشت مو به روش BHT

با گذر زمان هفت الی ده دقیقه دیگر بیمار هیچ دردی و و رود سوزنی را احساس نمیکند بهتر است که بیمار محل اهدا کننده را نبیند تا در آرامش کامل به ادامه ی عمل ادامه دهد.

کاشت مو  BHT
کاشت مو BHT

با استفاده از دستگاه های مخصوص شروع به برداشت کرده که مهمترین عامل برداشت مناسب را میتوان زاویه ی برداشت نام برد زیرا زاویه ی موهای پشت سر یا همان بانک موی افراد با زاویه خواب موهای بدن متفاوت است و روش و تکنیک خاصی را می خواهد .و فقط باید توسط پزشک متخصص این عمل انجام شود و محل اهدا کننده را هم پزشک متخصص تشخیص بدهد .

کاشت مو - BHT
کاشت مو – BHT

بعد از برداشت باید پانسمان مخصوص برای فرد در نظر گرفته شود و مراقبت های خاص دارد و نسخه ی پزشک به صورت کامل باید در دوره ی زمانی رعایت شود.

فلیکول های برداشت شده باید با شکافت واحد فولیکولی مناسب کاشته شود زیرا این گرافت ها با گرافت های موی سر بیمار متفاوت بوده و این گرافت ها فقط در قسمت میانی سر کاشته می شود

ایجاد دریافت مناسب با استفاده از زاویه مناسب جهت تنظیم و کاشت یکی از مهمترین قسمت های کاشت مو با استفاده از موهای بدن بیمار است و این روش در بین روش های مناسب معرفی شده موفقیت آمیز در نظر گرفته شده و در برترین کلینیک های تخصصی کاشت مو مورد تایید و انجام می شود.قابل به ذکر است که نگهداری از محل اهدا کننده بر عهده بیمار بوده و نسخه های داده شده باید دوره ی درمان را به پایان برسانند.

یک دیدگاه

  1. سلام کینیک زیبای آریا من من میخواهم برای کاشت مو به ایران بیایم اول معلومات من این است مدت کاشت مو چند روز را دربر میگرد دوم بعد از کاشت مو بعد ازچند روز میتوانم به کشورم برگردم و مصارف کاشت مو کلاً چند میشود تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *